Forum mamhOpla.com.pl

{Astra H}  Klimatronik - Regulacja nawiewu

dawii90pl
Witam. 
Pacjent Astra H Z16XER.  Problem dotyczy regulacji nawiewu (chodzi mi o regulacje nawiewu - nogi, srodek,  szyba.) Problem dotyczy tego ze nie przelacza nawiewu blokuje w jednej pozycji i nie daje sie ustawic go w innej pozycji. Czasami sie przestawi ale to w drodze wyjatku. Ktos mial takie problemy?

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Mietas
Panel sterowania klimy chyba coś chce powiedzieć, z niego wychodzą sygnały do silniczków klap nawiewu, może trzeba przyjrzeć się płytce drukowanej

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
dawii90pl
(19-05-2018, 18:25 )Mietas napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
Ogolnie ostatnio dochodziły dziwne dźwięki przy zmianie nawiewu.  Jest może jakiś manual co do motywu rozbierania?

Gdzies na innym forum wyczytalem o bledach polozenia i ze kasowanie ponoc pomaga badz odpiecie klem od aku.  Bede probowal tej opcji ale ogolnie nadal bd chcial rozebrac caly mechanizm. Jakby ktos podrzucil jakis manual to bylbym bardzo wdzieczny.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic Online
Podłącz kolego pod fejsa , będzie więcej info co się dzieje,

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
dawii90pl
(19-05-2018, 21:28 )szmic napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
Problem w tym że  takowego nie posiadam...

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic Online
W takim układzie sprawdź metodą gaz-hamulec czy są zapisane jakieś błędy

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania: