Forum mamhOpla.com.pl

{Astra H}  Wiązka ABS/IDS

kadmil
Witam forumowicze,
Piszą z prośbą o sprawdzenie/porównanie wiązek na przód od ABS/IDS, 
Musze wymienić jedną z nich i mam problem ponieważ nie widzę nigdzie dostępnej do zakupu.
Moja ma oznaczenie T3W 13240812 / 120090819024350,
Na alledrogo większość ma oznaczenie HYR 13118565, przyłącza wyglądają tak samo i pytanie czy będzie pasować .
Astra H 1.7 DTR 2009r. modelowo 2010

Z góry dzięki

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic
Kamil , tyle pokazuje epc

[IMG=Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany]Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany[/IMG] Zarejestruj mnie

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
HadeS
Ta, która jest od Ciebie jest jedna 
Ta druga, jest do innej instalacji (po jakimś nr VIN) i wychodzi na 1 koło, w tym numerze katalogowym na prawe

--

You are not allowed to view links. Register or Login to view.  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
kadmil
To ciekawe, bo obie mają takie same złącza po obu stronach wiązki, kwestia czy piny się układają tak samo.
Na allegro jak się wyszukuje to musisz dopisać IDS bo od samego ABS'u inaczej wyglądają.

Pawle wchodzi do niej czujnik od IDS'u, ABS'u i czegoś jeszcze. Trzy czujniki z tego co pamiętam.

tutaj mam foty z kiedyś jak miałem wyciągniętą 

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
HadeS
Tak wygląda HYR >> You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Wink

a potrzebujesz taką >> You are not allowed to view links. Register or Login to view.

--

You are not allowed to view links. Register or Login to view.  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
kadmil
z tym HYR'em już sam się pomyliłem przez to szukanie, 
w zamyśle miałem HYU(13118568)albo HYT(13118567).
Ten drugi piny ma takie same w/g fotek z aukcji, HYU z kształtu też podobny, muszę poprosić o foty "od góry", bo jest aukcja o 40pln tańsza.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic
Może wiązka jest do uratowania????

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
kadmil
Była właśnie przerabiana już raz, sieje 4 błędami, i choinka się robi na zegarach co większą koleinę, ba przy hamowaniu nieraz szarpnie podczas łapania błędu

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
HadeS
Jakie masz oznaczenie UEC?

EDIT: Oddzwonił do mnie po raz drugi człek, który to ogarnia...podobno HYT pasuje!
Ale ja osobiście nie wiem, więc głowy nie podłożę

--

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic
wyświetliło mi jeszcze coś takiego
You are not allowed to view links. Register or Login to view. Zarejestruj mnie

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
kadmil
Dzięki panowie za podpowiedzi, zaryzykuje z HYT'em bo wyboru nie mam

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania: