Forum mamhOpla.com.pl

{Astra H}  Z16XER Luźne wtyczki

dawii90pl
Witam.
Dzisiaj podczas wymiany oleju i filtrów zauważyłem dwie luźne wtyczki.
Chciałbym zapytać się Was od czego one mogą być?
Auto pali, jeździ i nie wywala żadnych błędów.
Załączam poniżej zdjęcia:

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.[IMG=Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany]Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany[/IMG] Zarejestruj mnie

Wiązka prowadzi za zbiorniczek wyrównawczy płynu hamulcowego i tam łączy się z inną wiązką.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
soszo99
Do czego ta wtyczka? do czego ten kabel? Nie wiem do czego są te dwie co pokazujesz ale pewnie znajdziesz jeszcze wiele takich. Chyba wiązka jest uniwersalna dla różnych wersji wyposażenia. Stąd w aucie jest kilka, kilkanaście luzaków

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic
od czujnika jakości powietrza tak na 50% - strona pasażera,  druga czujnik otwarcia maski do fabrycznego alarmu

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
dawii90pl
(14-06-2018, 17:03 )szmic napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
Dziekuje za info.  Bylem w ASO i potwierdzili ze jedna wtyczka jest od alarmu zas druga nie mogli sprecyzowac.  Dziekuje za odpowiedzi Smile

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
soszo99
Żałosne, że w ASO nie mogli sprecyzować. Paweł brawo TY  good

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
dawii90pl
(15-06-2018, 22:08 )soszo99 napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
Oni by sprecyzowali gdybym zasilil ich kase fiskalna Smile widac bylo ze mechanik cos kreci nosem i mowi ze trzeba na warsztat podjechac podpiac i sprawidzic a co za tym szlo oplata wiec zwyczajnje podziekowalem im Smile

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości