Forum mamhOpla.com.pl

{CB}  antena cb do ZB Panorama

Jacek2308
Dotychczas maiłem ANTENA CB IC-100 HUSTLER 100CM/1 magnesowa  jeszcze od ZA jednakże się wysłużyła.
Co poradzicie ? nie specjalnie chcę czegoś na stałe i przyzwyczaiłem się do magnesu......a może ktoś ma coś zalegającego w garażu ?

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Jacek2308
UP.
to ja zaproponuję CB Antena President Virginia może być ?
bo jeszcze nie kupiłem a na urlopa za 2 tyg. ruszam więc do tego czasu muszę coś nabyć . 

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Staff
Mietas Online
Jacek a tak z ciekawości jak i w którym miejscu planujesz zamontować ewentualnie tę antenę? Rozumiem że nie na dachu bo szkło, pas nad klapą moim zdaniem jest za wąski, ponieważ przy pełnym otwarciu klapy antena z magnesem będzie przesuwana

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Staff
HadeS
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

+ uchwyt na tylną klape

--

You are not allowed to view links. Register or Login to view.  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Jacek2308
(04-07-2018, 18:45 )Mietas napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
No właśnie na pasie od klapy bagażnika HUSTLER pasował i trzymał się bardzo dobrze a przy otwieraniu nic go nie przesuwało jedyne co to antena wtedy dotykała ale tak to nawet jak byłoby mocowane do krawędzi klapy to też antena by przy otwieraniu macała dach więc moim zdaniem to tak samo. 
Brat miał mocowanie na uchwycie i po 2 latach mu zaczęła ruda się pokazywać ..... (octawia II) wiec jakoś tak średnio jestem przekonany do uchwytu a z CB anteny to głównie na trasę teraz się korzysta bo po w-we to i tak głównie cliówką latam, zresztą odnoszę wrażenie, że powoli cb odchodzi do lamusa nawigacje online są równie dobre (mam NaviExpert)  już 4 rok i jestem bardzo zadowolony wszystkie patrole czasem wcześniej niż na CB się dowiem. Jedyne co to w korkach na trasie jak dla mnie CB ratuje sprawę jak jest jakaś stłuczka itp. to się od razu można dowiedzieć i reagować z ew. objazdem. 
Ma ktoś na uchwycie w ZB ? nie rdzewieje mu po latach ? Bo może i faktycznie może i bym się ew. zdecydował na tę co Hadesiasz poleca choć trochę 160 cm anteny to długo. 

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Staff
Mietas Online
tak było na początku:

tak mam teraz:

to jest ta sama antena Hustler 116, w pierwszym przypadku na magnesie, w drugim na uchwycie przymocowanym do klapy, już co najmniej 7 lat i zero rdzy zadrapań lakieru

You are not allowed to view links. Register or Login to view.You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Staff
HadeS
to jak długośc Ci troszkę przeszkadza, to:
lub

Tylko wtedy skracasz zasięg znacznie, a pisałeś, że chodzi Ci głównie o trasy 
A co do uchwytu na klape - po prostu trzeba kupić dobry i rdzy nie będzie. Polecam ten sklep, zawsze możesz do nich napisać o poradę i dobór cosika Wink

--

You are not allowed to view links. Register or Login to view.  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości