Forum mamhOpla.com.pl

{Astra H}  wyświetlacz GID

Jacek2308
Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że aby umożliwić wyświetlanie chwilowego spalania i pozostałego zasięgu, to należy odblokować to jakimś fejsem ?
Bo jestem na wyjeździe Astrą H w 1.6 benzin (matkooo ile to pali) dziś pełne obładowanie (+4 rowery na dachu z czego jeden z fotelikiem), po przejechaniu 560 km średnie na B1 wskazywało 9.6 l/100 km, a wcale nie tak szybko jechałem 110-120, fakt że głównie Ską i dziś ciepło było to i klima swoje zrobiła, tankowałem już przy 520 km, bo już komp pokazywał zatankuj a rezerwa już nie tylko się świeciła, ale i migała .....aa czeka mnie życie z nią 2 tyg. i pewnie ok. 2 tys km.....matko nie chcę liczyć ile to $ ....., lpg to wspaniały wynalazek Smile
AAAA i te 1.6 to jeszcze na równym to sobie jako tako radzi, bez szału ale radzi, ale już w górkach .........to marność.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
HadeS
tak, trzeba odpowiedni index ustawić i aktywować co trzeba (opcio) da rade. m.in w wyświetlaczu na "komputer pokładowy" występuje

--

You are not allowed to view links. Register or Login to view.  You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania: Jacek2308
Jacek2308
(22-07-2018, 07:18 )HadeS napisał(a): You are not allowed to view links. Register or Login to view.Aby widzieć załącznik musisz być zalogowany
Zarejestruj mnie
Dzieki no to dobrze pamiętałem. 
Także bedzie jak jest o nie mam opmma ze sobą.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Jacek2308
A da się zrobić bez podawania s.code ? bo tego nie mam jak wrócę do domu od bym sobie ustawił bo jeżeli się nie da to nawet nie będę się fatygował z OC.

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
szmic
nie da się zrobić tego bez security code

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania:
Jacek2308
Tak sadziłem. To lipa i sobie nieustawie chw. spalania.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz }
Otrzymane podziękowania: